חידוש פספורט אמריקאי

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin

חידוש פספורט אמריקאי נדרש ברוב המקרים עם חלוף כעשר שנים ממועד ההנפקה של הדרכון האמריקאי הקודם. חידוש דרכון אמריקאי הינו תהליך הדומה למדי להוצאת הדרכון הראשון. תהליך הוצאת דרכון ראשון וכן חידוש דרכון כולל הגשת טופס DS-11 אשר מכיל את הפרטים האישיים של מגיש הבקשה בהם פרטים אודות עיסוק ומקצוע וכן פרטים של איש קשר למצבי חירום.

הטופס הנ"ל נמצא באתר השגרירות האמריקאית, הוא כתוב בשפה האנגלית ויש למלאו באנגלית. לאחר מילוי הטופס יש לקבוע מועד ותור לפגישת ראיון בשגרירות בתל אביב או לחילופין בקונסוליה בירושלים.

הליך חידוש דרכון אמריקאי שפג תוקפו

חידוש דרכון אמריקאי – כל מה שחשוב לדעת

חידוש פספורט אמריקאי

תהליך חידוש דרכון אמריקאי מתחיל במילוי טופס DS-82 המכיל פרטים אישיים ומידע אודות עיסוק מגיש הבקשה. לאחר מילוי הטופס בצורה תקנית ובאופן מלא יש להביא אותו עמכם לפגישה בשגרירות וזאת בצירוף של שתי תמונות פספורט העומדות בדרישות ובסטנדרטים האמריקאיים שהינם תמונה בגודל של 5 ס"מ על 5 ס"מ, כאשר הפנים בתמונה הינם על רקע לבן בלבד.

בשלב זה יש לבצע תשלום עבור חידוש הדרכון וכן להציג תעודה מזהה כגון תעודת זהות, רישיון נהיגה, דרכון ישן וכו'. הריאיון הינו משמעותי, חשוב ורציני שכן מדובר בשלב קריטי הקובע רבות באשר לסיכוייכם לקבל אישור לחידוש הדרכון האמריקאי.

טרם הריאיון תדרשו לחתום על טופס הצהרה המוגש לקונסול וכולל התחייבות לגבי מהימנות ואמינות הפרטים שמסרתם.

חידוש דרכון אמריקאי – בלי לצאת מהבית

  • במקרה בו פג תוקף הדרכון ואתם מעוניינים לחדש אותו, הרי שאין חובה להגיע לראיון נוסף וזאת במידה וטרם חלף שנה ממועד הנפקת הדרכון הקודם והדרכון הקודם היה לו תוקף ל 10 שנים . בכל מקרה אחר יש צורך להגיע לראיון בשגרירות.
  • במידה ואתם שייכים לקהל שאינו מחויב להגיע לראיון, הרי שתדרשו לשלוח את הטפסים הרלוונטיים לשגרירות האמריקאית וזאת בצירוף של צ'ק בנקאי בסכום המדויק הדרוש לתשלום אגרת החידוש לדרכון.

קביעת ראיון תוך 48 שעות כחלק מחידוש דרכון אמריקני

  • במקרים דחופים, ניתן לחדש את הדרכון במהירות רבה וזאת בתוך 48 שעות בלבד. חידוש דחוף מתייחס למקרי חירום ובמקרה שכזה חשוב לוודא כי כל הפרטים שמסרתם ומילאתם בטפסים הינם נכונים ומדויקים, שכן טעות קטנה עלולה לעכב את תהליך החידוש.
  • נוכח החשיבות הרבה בהתנהלות נכונה בהליך חידוש פספורט אמריקאי, הרי שמומלץ להיעזר בחברה מקצועית התמתחה במן שירותים בתחום. ייעוץ וליווי מידי מומחים עשוי למנוע טעויות אשר עלולות לעכב את התהליך וכן הוא מבטיח ניהול ההליך באופן תקין ונכון.

הצוות המסור והיעיל של "ויזה ספיד" מלווה אותך לאורך כל הדרך החל ממילוי הטפסים להזמנת דרכון אמריקאי וכלה בקביעת תור בשגרירות ארה"ב.

מעונין בחידוש דרכון אמריקני ברוגע?

התקשר עכשיו לחברת "ויזה ספיד"

03-637-61-31

צריך ויזה דחופה לחץ פה >>

עלינו

חברת "ויזה ספיד"  בעלת ניסיון של שנים רבות ומקצוענית להכשיר אתכם לקבלת ויזה לארה"ב אצל "ויזה ספיד" תקבלו שירות מקיף בכל הנוגע לקבלת אשרות כניסה לארה"ב, "ויזה ספיד" מציעה שרותי ייעוץ, ליווי והכנת בקשות ויזה

מאמרים אחרונים

יצירת קשר

דילוג לתוכן