אישור כניסה לארה"ב עם דרכון אירופאי ESTA

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin

אישור כניסה לארה"ב עם דרכון אירופאי ESTA

מערכת ESTA נועדה לסנן בקשות נסיעה וכניסה לארה"ב, מדובר על מערכת אלקטרונית ואוטומטית אשר מקלה על הליך קבלת אישור כניסה לארה"ב לבעלי דרכון אירופאי ומומלץ להתחיל את תהליך אישור הכניסה והגשת הבקשה כבר בשלב תכנון הנסיעה.

אישור נסיעה ESTA הינו חובה לכל מי שמתכנן לנסוע לארה"ב ומעוניין לקחת חלק בתוכנית המספקת פטור מויזה, כאשר האישור תקף לנסיעות רבות. עם קבלת האישור ובכניסות נוספות עתידיות, כל שיידרש מכם הוא לעדכן בקלות את המידע המופיע באתר.

הסבר תהליך הוצאת אישור נסיעה לארה"ב עם דרכון אירופאי

אישור נסיעה ESTA מקנה אפשרות לעלייה למטוסים או לכלי שייט המגיעים לארה"ב, אולם אין מדובר באישור כניסה למדינות השונות בארה"ב, כאשר עם הכניסה לארה"ב נדרש לקבל אשרת שהייה מפקיד ההגירה. הזכאות לכניסה לארה"ב עם דרכון אירופאי ובאמצעות התכנית לפטור מויזה ESTA ניתנת בהתאם לדרישות הבאות:

  • הדרכון עומד בדרישות הביומטריות.
  • הנוסע הינו בעל דרכון של אחת המדינות הנכללות בתכנית.
  • השהות המתוכננת בארה"ב אינה עולה על 3 חודשים.
  • הנוסע מחזיק בכרטיס טיסה חזרה.
  • הנוסע אינו בעל עבר פלילי.

בעל דרכון אירופאי יכול להיכנס לארה"ב לתקופה של עד שלושה חודשים וזאת כאשר מטרת הנסיעה הינה תיירותית או עסקית בלבד. תהליך קבלת אישור הנסיעה לארה"ב עם דרכון אירופאי ESTA אינו מחייב הגעה לשגרירות ארה"ב לצורך ראיון והגשת מסמכים.

חשוב להקפיד ולדעת כי על מנת להשתתף בתכנית הרי שעל מגיש הבקשה להיות בעל דרכון אירופאי או כזה של מדינה הנכללת בתכנית וכן על הדרכון לעמוד בדרישות הספציפיות של   ESTA כפי שפורטו לעיל.

הצוות המסור והיעיל של "ויזה ספיד" מלווה אותך לאורך כל הדרך

מעונין להגיע לארה"ב ברוגע ?

צור קשר עכשיו עם "ויזה ספיד"

03-637-61-31

עלינו

חברת "ויזה ספיד"  בעלת ניסיון של שנים רבות ומקצוענית להכשיר אתכם לקבלת ויזה לארה"ב אצל "ויזה ספיד" תקבלו שירות מקיף בכל הנוגע לקבלת אשרות כניסה לארה"ב, "ויזה ספיד" מציעה שרותי ייעוץ, ליווי והכנת בקשות ויזה

מאמרים אחרונים

יצירת קשר

דילוג לתוכן