אישור כניסה לקנדה ETA

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin

אישור כניסה לקנדה ETA

ETA הינו אישור כניסה אלקטרוני לקנדה או ויזה אלקטרונית. על כל בעל דרכון ישראלי להוציא ויזת ETA בטרם הוא טס לקנדה. האשרה האלקטרונית מונפקת לתקופה של חמש שנים או עד מועד פקיעת תוקפו של הדרכון. את הבקשה לאישור ETA ניתן להגיש באמצעות טופס מקוון ותשלום אגרה לממשלת קנדה.

מהו נוהל כניסה ?ETA

אישור כניסה לקנדה ETA מהווה נוהל חדש של משרד ההגירה של קנדה. כל אזרח זר בעל דרכון המשויך לאחת מהמדינות להן יש פטור מויזת תייר, יכול היכנס לקנדה רק לאחר קבלת אשרת כניסה ETA וזאת כאשר מדובר על תחבורה אווירית בלבד. כל מי שמבקש להיכנס למדינה דרך הים או היבשה, אינו זקוק לאישור זה.

אישור כניסה  ETAמונפק בתוך 72 שעות ורק לעתים רחוקות יש צורך בהצגת מסמכים בנוסף למילוי הטופס הרלוונטי. את הבקשה מומלץ להגיש עם ההחלטה לנסוע לקנדה וזאת גם במידה וטרם רכשתם כרטיס טיסה.

תהליך הוצאת אישור ETA כולל:

  • הצגת דרכון בתוקף וכרטיס אשראי לתשלום האגרה.
  • מסירת פרטי הדרכון לנציג טלפוני וכן מידע על תחום עיסוק, מקצוע ומקום העבודה.
  • המידע נמסר טלפונית ואינו נשמר במאגרי החברה, כאשר מילוי הטופס מתבצע באופן מקוון עם אותו הנציג באמצעות מערכת ההגירה המאובטחת של קנדה.
  • תשלום אגרה בסכום של 7 דולר קנדי.
  • במידת הצורך על המבקש יהיה להגיש מסמכים המאמתים את המידע אשר נמסר.

הצוות המסור והיעיל של "ויזה ספיד" מלווה אותך לאורך כל הדרך

מעונין להגיע לארה"ב ברוגע ?

צור קשר עכשיו עם "ויזה ספיד"

03-637-61-31

עלינו

חברת "ויזה ספיד"  בעלת ניסיון של שנים רבות ומקצוענית להכשיר אתכם לקבלת ויזה לארה"ב אצל "ויזה ספיד" תקבלו שירות מקיף בכל הנוגע לקבלת אשרות כניסה לארה"ב, "ויזה ספיד" מציעה שרותי ייעוץ, ליווי והכנת בקשות ויזה

מאמרים אחרונים

יצירת קשר

דילוג לתוכן