ויזה למשפחה לארה"ב

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin

הוצאת ויזה לארה"ב למשפחה

במידה ואתם מתכננים טיול לארה"ב, הרי שעליכם לדאוג מבעוד מועד להוצאת דרכונים ולקבלת ויזה לכל בני המשפחה. תהליך הוצאת ויזה למשפחה לארה"ב כולל ראיון אשר ילדים מתחת לגיל 14 אינם נדרשים לעבור, אך כל מבוגר נדרש לראיון אשר מתקיים בשגרירות האמריקאית.

ויזה למשפחה לארה"ב ניתנת באופן אישי לכל אחד מבני המשפחה בנפרד. מומלץ להסביר לילדים טרם הנסיעה ותחילת תהליך הוצאת האשרה מעט על התהליך ועל העובדה כי רק במידה וכל בני המשפחה יקבלו ויזה, תוכלו לנסוע יחדיו. ישנם מצבים בהם הבקשה אינה מאושרת ולכן מוטב שלא לרכוש כרטיסי טיסה עד לקבלת הויזה.

תהליך הוצאת ויזה למשפחה לארה"ב

תהליך הוצאת ויזה למשפחה לארה"ב כוללת ראיון בשגרירות וכן מילוי טפסים והצגת אישורים הנוגעים לכל היבט המראה כי יש לכם סיבה לחזור לארץ. הוכחת הרצון לחזור לישראל הינה חיונית ולכן יש להצטייד באישור ממקומות העבודה והצגת תלושי משכורת המהווים עוגן משמעותי.

כך גם חוזה שכירות לתקופה ארוכה או בעלות על בית הינם נתונים המשפרים את סיכויי קבלת האשרה. טרם אתם מתחילים בתהליך, מומלץ וחשוב לקבל ייעוץ מקצועי בחברה המתמחה בתחום וזאת לשם קבלת הנחיות מפורטות כהכנה לראיון. תהליך הבקשה כולל הצגת תמונות פספורט של כל בני המשפחה כולל ילדים קטנים. תמונות הפספורט הינן בהתאם לדרישות והסטנדרטים האמריקאים שהינם שונים ממה שמקובל בארץ. את הבקשה יש להגיש באופן מקוון.

חשיבות קבלת סיוע מקצועי מידי מומחים בנושא

בעיה מוכרת בהוצאת ויזה לארה"ב למשפחה, נוצרת עבור זוגות טריים אשר שם המשפחה שלהם שונה בתעודת הזהות אך לא בדרכון. במקרים שכאלה, יש להגיע למשרד הפנים טרם קביעת מועד הריאיון ולהנפיק דרכון הכולל את שינוי השם. הפעולה הינה הכרחית במטרה ליצור התאמה בין השם שיהיה כתוב על האשרה לבין השם המופיע בדרכון.

הנפקת ויזה למשפחה לארה"ב עלולה להיות תהליך ארוך, מורכב ואף מייגע וזאת גם כאשר מדובר על נסיעה לחופשה משפחתית בלבד. משום כך, קבלת סיוע מקצועי מימי מומחים בעלי ניסיון בנושא, עשויה להקל עליכם, לחסוך טרחה ודאגות וכן לזרז את התהליך ולשפר את סיכויי הצלחת המשימה. לאחר הוצאת ויזה למשפחה לארה"ב, הרי שברוב המקרים לא יהיה צורך לחזור על התהליך פעם נוספת למשך עשר השנים הבאות.

הצוות המסור והיעיל של "ויזה ספיד" מלווה אותך לאורך כל הדרך החל ממילוי הטפסים הרבים והמורכבים עבור ויזה לארה”ב וכלה בקביעת תור הדרכה מקצועית וייעוץ אישי להצלחתך בראיון מול שגרירות ארה"ב.

רוצה להגיע לארצות הברית ברוגע ?

התקשר עכשיו לחברת "ויזה ספיד"

03-637-61-31

עלינו

חברת "ויזה ספיד"  בעלת ניסיון של שנים רבות ומקצוענית להכשיר אתכם לקבלת ויזה לארה"ב אצל "ויזה ספיד" תקבלו שירות מקיף בכל הנוגע לקבלת אשרות כניסה לארה"ב, "ויזה ספיד" מציעה שרותי ייעוץ, ליווי והכנת בקשות ויזה

מאמרים אחרונים

יצירת קשר

דילוג לתוכן