ויזת משקיעים לארה"ב

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin

ב

ויזת משקיעים לארה"ב

ויזת משקיעים או סוחרים לארה"ב מיועדת למשקיעים פרטיים וכן לעובדי חברות אשר מעוניינים להשקיע במיזם אמריקאי או כאלה המנהלים קשר סחר בארה"ב. ויזת משקיעים מהווה דרך טובה ויעילה לאפשרות להשקעות כלכליות בחברות אמריקאיות. הזכאים לאשרה מסוג זה הינם אזרחי המדינות להן ישנם הסכמי הדדיות באשר לקבלת ויזת משקיעים מול ממשלת ארה"ב, כאשר לישראל וארה"ב קיים הסכם מסוג זה.

למי מיועדת ויזת משקיעים?

ויזת סוחרים מתאימה למי שמעוניין ברכישה או מכירה של שירותים או טכנולוגיות בתחומי הבנקאות הבינלאומית, תחבורה, ביטוח, תיירות, תקשורת ועוד. ויזת משקיעים  E2מיועדת למי שמעוניין להשקיע בארה"ב בתחומים הבאים:

  • השקעות פרטיות שנועדו לרכישה או להקמה של עסקים.
  • השקעות של חברות גדולות בחברה קיימת או חדשה, מדובר בחברות בעלות שווי של מיליוני דולרים לפחות.
  • השקעות במגוון סוגי עסקים הכוללים חברות קטנות וזאת בתחום השירותים.

משמעות ויזת משקיעים והתנאים להשגתה

בקשה לויזת משקיעים בארה"ב אינה מחייבת ניסיון תעסוקתי בחברה זרה ותוקף האשרה אינו מוגבל מבחינת יכולת ההארכה וזאת כל עוד מתקיימים התנאים הנדרשים שהינם המשך השקעה או מסחר במדינה. ויזה מסוג זה מספקת לאוחז בה אפשרות לעבודה בארה"ב למשך שנים וזאת ללא צורך בהוצאת אישור לתושבות קבע. ההשקעות חייבות להיות כאלה המתייחסות לעסקים פעילים קיימים או חדשים, כאשר רכישת נכסי נדל"ן או תיקי השקעות אינה נכללת בהגדרה של השקעה לצורך קבלת הויזה. על מנת לקבל את האשרה הרי שיש להעביר סכום משמעותי מסך היקף ההשקעה עוד בטרם הגשת הבקשה לויזה.

הדרישות שהינן בגדר חובה למועמדים לויזת משקיעים הינן:

  • המועמד הינו אזרח מדינה בעלת הסכם הדדיות עם ממשלת ארה"ב.
  • המועמד הינו בעל השקעות קיימות או נמצא בתהליך של ביצוע השקעה משמעותית בחברה או בעסק בארה"ב.
  • שליטה במושא ההשקעה והצגת בעלות של 50% לפחות מהשליטה בחברה בה מושקעים הכספים.
  • הוכחה שהכספים המיועדים להשקעה הושגו באופן חוקי ואינם תוצאה של פעילות פלילית.

השקעה משמעותית

השקעה משמעותית הינה השקעה המתייחסת וכוללת חלק נכבד מהערך הכולל של המיזם. מדובר בהשקעה אשר נועדה להבטיח פעילות תקינה של המיזם או השקעה שהיקפה מתפרש על ידי הרשויות כעדות על רצינות הכוונות. ככל שמדובר במיזם קטן, הרי שגובה ההשקעה הנדרש הינו גבוה יותר על מנת שההשקעה תיחשב כמשמעותית.

ויזת משקיעים לארה"ב מתאימה לעובדי ניהול או מומחים בהתאם לתנאים הבאים:

  • המועמד הינו בעל אזרחות זהה לאזרחותו של המשקיע המרכזי.
  • העובד הינו רשום בעסק.
  • בעלי תפקידים הנושאים אופי ניהולי או בעל מומחיות.

סיוע מקצועי ואפשרות להארכה

החזקה בויזת משקיעים ניתנת בשלב הראשון לשנתיים, כאשר ניתן להגיש בקשה להארכת האשרה בכל פעם לשנתיים נוספות. מספר הפעמים של הגשת בקשה להארכה אינו מוגבל, כאשר תהליך הגשת בקשה לאשרת משקיעים עשוי להגיע לחודשיים ויותר. התהליך כולל הגשת תיק מסמכים על ידי המועמד הכוללים תוכניות עסקיות, מסמכים פיננסיים שונים, מסמכי חברות, מסמכים אישיים ועוד. נוכח מורכבות התהליך, הרי שמומלץ לקבל סיוע מקצועי מחברה בעלת התמחות בתחום לשם הגדלת סיכויי  ההצלחה בקבלת האשרה.

הצוות המסור והיעיל של "ויזה ספיד" מלווה אותך לאורך כל הדרך החל ממילוי הטפסים הרבים והמורכבים עבור ויזה לארה”ב וכלה בקביעת תור הדרכה מקצועית וייעוץ אישי להצלחתך בראיון מול שגרירות ארה"ב.

רוצה להגיע  לארצות הברית ברוגע ?

התקשר עכשיו לחברת "ויזה ספיד"

03-637-61-31

עלינו

חברת "ויזה ספיד"  בעלת ניסיון של שנים רבות ומקצוענית להכשיר אתכם לקבלת ויזה לארה"ב אצל "ויזה ספיד" תקבלו שירות מקיף בכל הנוגע לקבלת אשרות כניסה לארה"ב, "ויזה ספיד" מציעה שרותי ייעוץ, ליווי והכנת בקשות ויזה

מאמרים אחרונים

יצירת קשר

דילוג לתוכן