ויזת עבודה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin

ויזת עבודה

מעוניינים לעבוד בחו"ל? ובכן מה שדרוש לכם הינו הוצאת ויזת עבודה אשר מהווה את האמצעי היחיד לעבודה חוקית מחוץ לגבולות ישראל. עבור רבים, ארה"ב מהווה יעד אטרקטיבי בו ניתן להגשים חלומות אישיים ומקצועיים וזאת נוכח האפשרויות הרבות אשר מציעה האימפריה האמריקאית. ויזת עבודה לארה"ב הינה כרטיס כניסה לעולם בלתי מוגבל של שגשוג וצמיחה.

ויזת העבודה נועדה על מנת לווסת את כמות המהגרים לארה"ב והיא מאפשרת למי שזכאי לה, לשהות ולעבוד במדינה בהתאם לפרק הזמן אשר נקבע בויזה. ויזת עבודה מאפשרת בחלק מן המקרים גם אפשרות לחידושה ולהארכתה והיא מקנה מגוון של זכויות בתחום העבודה והתעסוקה בארה"ב.

האפשרויות השונות לקבלת ויזת עבודה בארה"ב

אשרת עבודה או ויזת עבודה ניתן להוציא בכמה דרכים וזאת בהתאם לנתוני מבקש האשרה. האפשרות הראשונה להוצאת ויזת עבודה הינה בעזרת מעסיק בארה"ב אשר מעוניין להעסיק אתכם והוא מוכן להצהיר על כך בכתב. מדובר על אפשרות הרלוונטית עבור עובדים בעלי ניסיון מקצועי בעיקר בתחומי ההיי טק, ההנדסה, ניהול, יזמות וכו'.

ויזת עבודה ניתנת בקלות יחסית לבעלי הכשרה במקצועות חיוניים דוגמת הרפואה והסיעוד. הדרך השנייה לקבלת ויזת עבודה הינה בתהליך של רילוקיישן בו אדם מוצב בסניף של חברה הפועלת בארה"ב. על מנת להוציא אשרה מסוג זה, יש להציג בקשה מטעם המעסיק בישראל ובחו"ל.

עבור צעירים חסרי ניסיון תעסוקתי, ישנה אפשרות לקבלת ויזת עבודה בעזרת חברות ישראליות הפועלות בארה"ב ומקבלות הקצאות לעובדים זמניים מדי שנה. היוזמה מאפשרת קבלת אשרה לפרק זמן של ארבעה חודשים. ויזת עבודה ניתנת גם למתמחים המגיעים לארה"ב במטרה להתמקצע בתחום מסוים, כמו כן ניתן לשלב בין ויזת עבודה לאישור לימודים וזאת באמצעות הוצאת ויזת סטודנט המאפשרת הכשרה מקצועית לימודית, לצד עבודה חוקית במספר שעות מוגבל לשבוע.

תהליך הוצאת ויזת עבודה

הוצאת ויזת עבודה לארה"ב כרוכה בעמידה בתנאים שונים ומילוי טפסים. טופס בקשת הויזה כולל סעיפים שונים אשר יש לענות עליהם בהתאם לסוג העיסוק המבוקש. לאחר מילוי הטופס יש להעבירו לצד מסמכים נוספים לשגרירות ארה"ב.

נוסף על כך, תהליך הוצאת ויזת עבודה כולל תיאום של ראיון בשגרירות האמריקאית בישראל, במהלכו יש לספק מענה לשאלות אודות התחום המקצועי בו אתם מיומנים ומבקשים לעסוק, מקום העבודה המיועד ועוד. ההחלטה לגבי אישור ויזת עבודה נקבעת בהתאם לכמה גורמים בהם הרושם אשר הותרתם על המראיין, מידת המהימנות של המידע אשר סיפקתם, מילוי נכון ומדויק של הטפסים ועוד.

קבלת סיוע, ייעוץ וליווי מקצועי מידי מומחים בתחום עשויה לשפר את סיכוייכם לקבלת ויזת עבודה וכן היא יכולה לחסוך לכם טרחה רבה ומעבר התהליך באופן הנכון והמהיר ביותר.

הצוות המסור והיעיל של "ויזה ספיד" מלווה אותך לאורך כל הדרך החל ממילוי הטפסים הרבים והמורכבים עבור ויזה לארה”ב וכלה בקביעת תור הדרכה מקצועית וייעוץ אישי להצלחתך בראיון מול שגרירות ארה"ב.

רוצה להגיע לארצות הברית ברוגע ?

צריך את זה דחוף? ויזה דחופה לארה"ב

התקשר עכשיו לחברת "ויזה ספיד"

03-637-61-31

עלינו

חברת "ויזה ספיד"  בעלת ניסיון של שנים רבות ומקצוענית להכשיר אתכם לקבלת ויזה לארה"ב אצל "ויזה ספיד" תקבלו שירות מקיף בכל הנוגע לקבלת אשרות כניסה לארה"ב, "ויזה ספיד" מציעה שרותי ייעוץ, ליווי והכנת בקשות ויזה

מאמרים אחרונים

יצירת קשר

דילוג לתוכן