ויזה לתינוק

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin

ויזה לתינוק

ויזה לתינוק

משפחות רבות אשר מעוניינות לטוס לטיול בארצות הברית וכמובן, לקחת עמם את צאצאיהם הרכים בשנים, מוצאות את עצמן תוהות אם גם תינוקות זקוקים לויזה?
לכן בשלב הראשון, חשוב להיות מודעים לעובדה שבדיוק כמו מבוגרים, גם תינוקות רכים צריכים דרכון וויזה על מנת להיכנס לארצות הברית.
הוצאת ויזה לתינוק אומנם כרוכה בהליך קצר יותר מזה מהליך הוצאת ויזה לבוגרים  – בכל זאת, תינוקות בני מספר חודשים לא יצטרכו לעבור ראיון בשגרירות ולמעשה, כל ילד מתחת לגיל 14 לא יידרש לעבור ראיון שכזה, אך יש לקחת בחשבון  שגם במקרה הזה יש פרוצדורה אותה צריך לצלוח על מנת לקבל את הויזה לתינוק.

הליך קבלת ויזה לתינוק
אחת מהפעולות בהן יש לנקוט על מנת לקבל ויזה ארה"ב לתינוק, זה לספק תמונה ברורה של התינוק בגודל של 5 ס"מ על 5 ס"מ (הסטנדרט האמריקאי).
התמונה חייבת להיות מצולמת על רקע לבן – ולכן, יש לצלם תמונה במיוחד עבור המטרה ולא להשתמש בתמונות קיימות עם רקעים שונים.
פעולות נוספות בהן יש לנקוט לצורך קבלת ויזה לתינוק, הן כמובן מילוי כל הטפסים הנדרשים לבקשת הוויזה (טופס DS-160 אותו ניתן למצוא של שגרירות ארה"ב)  ותשלום האגרה – את התשלום ניתן לבצע באמצעות רשת האינטרנט.
בשלב הבא, יש לגשת לסניף הדואר ולשלוח את אישור טופס DS-160, התמונה והדרכון (בתוקף לפחות חצי שנה קדימה) אל שגרירות ארצות הברית, באמצעות דואר שליחים.
יש לקחת בחשבון כי ישנם מקרים, בהם יידרש לשלוח גם צילומים של וויזות ההורים (במידה ויש להם ויזות שכאלו) או תצלום דרכונים, תלושי משכורת ומכתב אשר מפרט את המטרה בגינה התינוק טס לארצות הברית, עם מי הוא טס ולאיזו מטרה.

קבלת הויזה
אם הבקשה לאותה ויזה ארה"ב לתינוק אכן תאושר, בתוך כשבועיים הויזה תשלח באמצעות שליח עד לבית.
כמובן, שבמקרים בהם הבקשה לויזה נדחתה, תתקבל הסיבה לדחייה ואז על ההורים לפעול בהתאם לסיבת הדחייה – לדוגמא, אם חסרים פרטים או מידע עליהם לספק את אותם הטפסים על מנת לקבל את הויזה.

עלינו

חברת "ויזה ספיד"  בעלת ניסיון של שנים רבות ומקצוענית להכשיר אתכם לקבלת ויזה לארה"ב אצל "ויזה ספיד" תקבלו שירות מקיף בכל הנוגע לקבלת אשרות כניסה לארה"ב, "ויזה ספיד" מציעה שרותי ייעוץ, ליווי והכנת בקשות ויזה

מאמרים אחרונים

יצירת קשר

דילוג לתוכן