ראיון לויזה ארה"ב

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin

ראיון לויזה ארה"ב
הדרך לקבלת וויזה לארה"ב עלולה להיות לעיתים, דרך חתחתים לא פשוטה, כאשר יש לצלוח  שלבים שונים בדרך למטרה ובין היתר: מילוי מדויק ויסודי של טופס הבקשה לוויזה, תשלום אגרה והשלב המשמעותי ביותר – שלב ריאיון לוויזה ארה"ב.
הראיון מתקיים בשגרירות ארה"ב, כאשר יש להביא לראיון את מכתב ההזמנה לראיון, אישור על מילוי הבקשה, דרכון, תמונה צבעונית, קבלה המאשרת את תשלום האגרה וכל מסמך אחר אשר יכול לסייע בקבלת הוויזה כמו: אישור מהמעסיק, תדפיסים לגבי חסכונות בבנק ומצב העובר ושב ומסמכים אחרים אשר יהוו כעדות שהמועמד אמור לשוב לישראל.

הליך הראיון לוויזה לארה"ב
ליום הראיון לויזה ארה"ב יש להגיע אל שגרירות ארה"ב כעשרים דקות/ רבע שעה לפני שעת ההזמנה – יש לקחת בחשבון זמן המתנה ולכן, חשוב להיעזר בסבלנות רבה.
האבטחה בשגרירות הינה קפדנית במיוחד וכחלק מכך, חל איסור להכניס למקום טלפונים ניידים וציוד אלקטרוני אחר.
הראיון עצמו אורך מספר דקות ומתבצע על ידי נציג, אשר מציג שאלות שונות לגבי המטרה בגינה עלה הרצון לטוס לארצות הברית ועל הדרך למימון הנסיעה, מומלץ לענות תשובות ענייניות וכנות על כל השאלות.
הנציגים המראיינים, יכולים להיות דוברי אנגלית, עברית, רוסית וערבית, כאשר בעת מילוי טופס הבקשה, יש אפשרות לבחור את השפה.
ברוב המקרים, מתקבלת כבר בסיום הראיון התשובה אם הבקשה עבור ויזה ארה"ב אושרה או לא – יחד עם זאת, ישנם מקרים בהם המרואיינים מתבקשים להציג מסמכים נוספים לצורך קבלת ההחלטה.

מקרים של סירוב לוויזה
ישנם אנשים רבים אשר נאלצים להתמודד עם סירובים, כאשר הסיבות לסירוב יכולות להיות: הצורך במסמכים או במידע נוסף. חשש שהמעומד לוויזה לא כנה בתשובותיו. הגשה של מסמכים מזויפים או כשיש לקונסול חשש שהמועמד לא מתכנן לשוב לישראל במועד הרצוי והמותר ובמיוחד אם המועמד הוא רווק צעיר ואין לו מקום עבודה קבוע ומסודר או שהשתכרותו היא נמוכה כך שמתקבל הרושם שאין למועמד זיקה חזקה לארץ ויש סיכויים סבירים שהוא ישתקע בארה"ב ועוד מגוון סיבות בגינן מועמדים עלולים לקבל סירוב.


חשוב לציין שגם מי שמרגיש בטוח שבקשתו לוויזה עתידה להתקבל, עדיין מומלץ עבורו שלא לרכוש כרטיסה טיסה לארצות הברית בטרם קבלת ויזה ארה"ב – מהסיבות של סירובים אפשריים ועיכובים שונים אשר עלולים להמשך גם חודש וחודש וחצי.

מדוע להיעזר ב"ויזה ספיד" ?

יש לכם מספיק סיבות להגיש את בקשתכם באמצעות מקצוענים ולא לבד

ראשית עליכם לדעת כי שגרירות ארה"ב לא מעונינת להעניק ויזה לכל אחד אלא למי שעונה על הקריטריונים שלהם וזה תלוי בהרבה משתנים "ויזה ספיד" תדריך אתכם ותכוון אתכם לענות על הקריטריונים של השגרירות ע"מ שלא תתקלו בסירוב 
אנחנו פה עבור עבורכם
לשיחה עם המקצוענים חייגו   03-637-6131

עלינו

חברת "ויזה ספיד"  בעלת ניסיון של שנים רבות ומקצוענית להכשיר אתכם לקבלת ויזה לארה"ב אצל "ויזה ספיד" תקבלו שירות מקיף בכל הנוגע לקבלת אשרות כניסה לארה"ב, "ויזה ספיד" מציעה שרותי ייעוץ, ליווי והכנת בקשות ויזה

מאמרים אחרונים

יצירת קשר

דילוג לתוכן