מדריך מזורז להוצאת ויזה לארצות הברית לילדים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
אילו מסמכים דרושים להגשת בקשת ויזה לארה"ב?

כל אזרח ישראלי שמעוניין להיכנס לשטחי ארה"ב, חייב להחזיק בוויזה לארה"ב. במידה שמדובר על אדם שגילו 14 עד 80, יהיה עליו לעבור ראיון שמתקיים בשגרירות ארה"ב לצורך קבלת הוויזה, זאת למעט אנשים שמחדשים ויזה בנוהל החדש. 

כדי להוציא ויזה לארצות הברית יש קודם כל למלא טופס פרטים אישיים שנקרא: טופס 160DS ולאחר מכן לתאם את מועד הריאיון בשגרירות, את התיאום ניתן לבצע באמצעות הטלפון או האתר של שגרירות ארה"ב. 

אם החלטתם שאתם מעוניינים לקחת את הילדים שלכם לארה"ב, יהיה עליכם להוציא גם להם ויזה לארצות הברית. 

סוגים של ויזות לארצות הברית לילדים

ישנם מגוון סוגים של ויזות לארצות הברית ולכל אחת מהוויזות יש מטרה שונה. במקרה שמוציאים ויזה לילדים, צריכה הוויזה להתאים למטרת הנסיעה של ההורה. במקרה שמדובר על ילד שגילו נמוך מ-14 והוא טס עם הוריו לטיול בארצות הברית, יהיה צורך בהוצאת ויזת תייר. במקרה שהילד טס עם ההורה לצורך עבודה, לימודים או בשל מטרה אחרת, יש להוציא ויזה שמיועדת לבן משפחה מתלווה. בכל מקרה יהיה תהליך ההוצאה של הוויזה זהה.

איך מוציאים ויזה לארה"ב לילדים?

במידה שגילם של ילדכם נמוך מ-14, הם אינם צריכים להגיע אל שגרירות ארה"ב ולעבור ראיון אישי. במקרה זה יש למלא טופס DS160 ולהשיב על כל השאלות שמופיעות בו באופן מדויק וכנה וללא החסרת פרטים. יש להדגיש שמילוי השאלון נעשה באנגלית. 

כמו כן, יש לשלם אגרה. תשלום האגרה להוצאת ויזה לארה"ב לילדים הינו $160. בשלב הבא, יש לרכז את המסמכים הנחוצים ולהעביר אותם לאחת מנקודות הדואר שעובדות עם השגרירות. 

המסמכים שיש לשלוח הינם: דרכון בתוקף של הילד, טופס ds160, תמונה 5*5 שצולמה על גבי רקע לבן, אישור תשלום אגרה, מכתב שמיועד לשירות המשלוחים וטופס רשמי של הורים לילדים. חשוב מאוד להקפיד לבצע את כל השלבים באופן תקין כדי למנוע מצב שבו הבקשה תסורב.

למנוע טעויות וסירוב ויזה

כפי שצוין – במקרה של הוצאת ויזה לילדים לארה"ב, לא צריכים הילדים לעבור ראיון בשגרירות האמריקאית, בשל סיבה זו מדובר על תהליך פשוט יותר ביחס להוצאת ויזה לארה"ב למבוגר. כמו כן, ניתן לצרף ויזה של אחד ההורים במקרה שהיא בתוקף ולהגדיל את סיכויי ההצלחה.

יחד עם זאת, חשוב לזכור שבמידה שלא משיבים על כל השאלות שקיימות בטופס, לא עונים בכנות על שאלות מסוימות, לא מצרפים את כל המסמכים הנחוצים או במקרה שלא פועלים בהתאם להנחיות אחרות, עלולה הבקשה שלא להתקבל. מצב זה עלול לגרום להרבה תסכול. כדי להגדיל את סיכויי ההצלחה, חשוב מאוד להקפיד לבצע את כל השלבים באופן מסודר ומדויק.

ויזה ספיד – מוציאים ויזה לילדים בקלות, במהירות וללא דאגות

במידה שאתם מעוניינים לטוס עם הילדים שלכם לארה"ב ולהוציא להם ויזה לארצות הברית בלי בעיות, בלי דאגות ובמהירות, אתם מוזמנים לפנות אלינו – אל חברת ויזה ספיד.

 החברה שלנו מתמחה בהוצאת ויזות שונות לארצות הברית ואנו מסייעים למגוון נרחב של לקוחות ומעניקים לכל אחד שירות מקצועי, אמין ויחס אישי.

במידה שתפנו אלינו, נספק לכם ייעוץ מקצועי בנוגע לכל התהליך שעשוי להיות מאוד מבלבל במידה שמתמודדים עמו לבד. כמו כן, אנו נלווה אתכם לאורך כל התהליך ונכין עבורכם את הבקשות.

נשמח לעמוד לשירותכם ולסייע לכם להוציא ויזה לארצות הברית לילדכם. אתם מוזמנים ליצור עימנו קשר בטלפון שמספרו 03-6376131, לשאול כל שאלה ולקבל שירות מהיר, יעיל ומקצועי.

עלינו

חברת "ויזה ספיד"  בעלת ניסיון של שנים רבות ומקצוענית להכשיר אתכם לקבלת ויזה לארה"ב אצל "ויזה ספיד" תקבלו שירות מקיף בכל הנוגע לקבלת אשרות כניסה לארה"ב, "ויזה ספיד" מציעה שרותי ייעוץ, ליווי והכנת בקשות ויזה

מאמרים אחרונים

יצירת קשר

דילוג לתוכן