אילו מסמכים דרושים להגשת בקשת ויזה לארה"ב?

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
אילו מסמכים דרושים להגשת בקשת ויזה לארה"ב?

כדי להגיש בקשה להוצאת ויזה לארה"ב, על הישראלים להגיש מסמכים שונים, כאשר על כל מבקש ויזה להוכיח שהוא לא מעוניין לבצע הגירה לארה"ב.

 כל אחת מהבקשות שמוגשות עוברת בדיקה וההתייחסות לבקשות יכולה להשתנות ממקרה למקרה, גם אם מדובר על בקשה לקבלת אותו סוג ויזה. 

היחס השונה יכול לבוא לידי ביטוי בדרישה להצגת מסמכים שונים ושאילת שאלות שונות. במאמר זה נעסוק במקרים בהם המטרה של הוצאת הוויזה היא נסיעה לטיול בארה"ב ונבחן את המסמכים השונים שיש להגיש כאשר מעוניינים להוציא ויזה רלוונטית.

מתכננים טיול לארצות הברית? להלן המסמכים שתצטרכו להגיש כדי להוציא ויזה לארה"ב ומידע על התהליך

אם אתם מעוניינים להוציא ויזה לארצות הברית כדי לטייל בארה"ב, יהיה עליכם כמובן להגיש בקשה לוויזה. במסגרת הגשת הבקשה תדרשו להציג מסמכים רלוונטיים. חשוב לציין שהתהליך עשוי להיות מורכב בחלק מהמקרים, בעיקר אם הבקשה הראשונה לא התקבלה והסיבות שגרמו לדחייה עודן קיימות. 

השלב הראשון בהגשת הבקשה הוא למלא טופס בקשה לוויזה לארה"ב, טופס זה נקרא בשם: DS .160 את הטופס ממלאים אונליין בשפה האנגלית ויש להקפיד למלא אותו בצורה מדויקת – לא לבצע טעויות ולא להשמיט פרטים. במידה שמספקים רק חלק מהמידע או במידה שהמידע מוטעה, עשוי התהליך להתעכב ובמקרים אחרים – הבקשה לא תענה בחיוב.

בנוסף לכך, יש להוסיף תמונה מעודכנת שעומדת בדרישות של שגרירות ארה"ב. בהמשך יש לשלם אגרה בסכום של 160 דולרים, את האגרה יש לשלם גם אם הבקשה לא התקבלה. 

בשלב הבא – לאחר שהטופס מוגש, יש לתאם את הריאיון בשגרירות.

 לראיון יש להגיע עם דף אישור שמעיד כל כך שמילאתם את טופס הבקשה, מכתב הזמנה לראיון ודרכון קיים. כמו כן, יש להציג קבלה על תשלום האגרה ותמונה צבעונית שגודלה 5X5. יש לציין שעל כל אדם למלא טופס אישי, כך שבמידה שמדובר על משפחה, על כל אחד מבני המשפחה למלא טופס משלו וכן להגיע איתו לראיון. יש להדפיס את הטופס באופן שבו הוא יהיה ברור.

רצוי להביא מסמכים נוספים שיכולים להדגיש את הזיקה שלכם לארץ, מסמכים אלו יכולים להיות למשל: אישור מהמעסיק שלכם בישראל או מכתב על קבלה ללימודים בארץ.

חשוב מאוד להגיע לראיון עם כל המסמכים. המטרה של המסכים היא להוכיח שאתם בעלי זיקה לישראל. בנוסף לכך, המסמכים צריכים להדגיש את הסיבה שבגללה אתם מגיעים לארצות הברית. הכנת כל המסמכים מבעוד מועד תגדיל את סיכויי ההצלחה.

קבלת סיוע בהוצאת ויזה לארה"ב – ויזה ספיד – כאן לשירותכם

מכיוון שמילוי הפרטים בטופס חייב להתבצע באופן מדויק, בגלל שיש הרבה פרטים עליהם יש להקפיד ומשום שהתהליך עשוי להיות מורכב בחלק מהמקרים, מומלץ עבורכם לפנות אל חברה שמתמחה בתחום הוצאת ויזה לארה"ב. 

אנו, בחברת  ויזה ספיד, נוכל לסייע לכם לבצע את התהליך בצורה פשוטה ומהירה. החברה שלנו תוכל להגדיל את סיכוייכם לקבל את הוויזה ולחסוך הרבה מאמצים ותסכול עקב מצב שבו הבקשה לא תתקבל או שהטיפול ימשך לאורך זמן רב.

 הניסיון הנרחב שלנו במתן שירות למגוון לקוחות והליווי המקצועי שאנו מספקים לכל מגיש בקשה, יוכלו לסייע במניעת טעויות קשות שיובילו לדחיית התהליך או לסירוב. 

אתם מוזמנים לפנות אלינו ולקבל שירות מהיר, אישי ומקצועי. תוכלו ליצור קשר באמצעות הטלפון או למלא את הפרטים שלכם בטופס ההתקשרות ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם.

נשמח לסייע לכם בכל הדרוש ולאפשר לכם ליהנות מהטיול בארצות הברית!

עלינו

חברת "ויזה ספיד"  בעלת ניסיון של שנים רבות ומקצוענית להכשיר אתכם לקבלת ויזה לארה"ב אצל "ויזה ספיד" תקבלו שירות מקיף בכל הנוגע לקבלת אשרות כניסה לארה"ב, "ויזה ספיד" מציעה שרותי ייעוץ, ליווי והכנת בקשות ויזה

מאמרים אחרונים

יצירת קשר

דילוג לתוכן