חידוש דרכון אמריקני – להפוך את תהליך החידוש לפשוט וקל

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
חידוש דרכון אמריקני – להפוך את תהליך החידוש לפשוט וקל

ברוב המקרים נדרשים המחזיקים בדרכון האמריקאי לחדש את הדרכון לאחר 10 שנים מהמועד שבו הוא הונפק. כדי לחדש את הדרכון, עליהם לבצע תהליך שדומה לתהליך שהיה עליהם לעבור 10 שנים לפני כן, כאשר הם הוציאו את הדרכון האחרון. יחד עם זאת, ישנם הבדלים בין שני התהליכים, ראשית נסביר על התהליך שיש לבצע כאשר מוציאים דרכון אמריקאי בפעם הראשונה.

מה כולל תהליך הוצאת דרכון אמריקאי?

כפי שצוין – תהליך חידוש דרכון אמריקאי דומה לתהליך שיש לעבור כאשר מוציאים דרכון אמריקאי בפעם הראשונה. תהליך הוצאת דרכון אמריקאי כולל הגשה של טופס DS-11 אותו יש למלא בשפה האנגלית, כאשר חשוב לוודא שמילוי הפרטים נעשה באופן מדויק. 

בהמשך, יש לקבוע ראיון שמתקיים בקונסוליה בירושלים או בשגרירות ארצות הברית שנמצאת בתל אביב. את הטופס יש לקחת לראיון ובנוסף לכך, להצטייד ב-2 תמונות פספורט תקינות (גודל 5X5+פנים על רקע לבן), לשלם על החידוש של הדרכון ולהציג תעודת זהות או תעודה מזהה מסוג אחר.

חשוב מאוד להתכונן לקראת הריאיון משום שהוא עשוי להשפיע על סיכויי ההצלחה. לפני הכניסה לראיון יש לחתום על גבי טופס הצהרה ולהתחייב לספק פרטים אמינים בלבד, טופס זה מוגש לקונסול.

ואיך מחדשים את הדרכון?

אם הדרכון הקודם בתוקף או במידה שפג תוקפו של הדרכון לפני פחות משנה, אין צורך לעבור את הראיון, אך במקרה שחלפה תקופה ארוכה יותר, יש להגיע לראיון. בשל כך, מומלץ לפעול בהקדם, הריאיון עשוי להלחיץ לא מעט אנשים ובמידה שניתן לחסוך אותו ואפילו לא בקושי –  כדאי לעשות זאת.

אם לא מחויבים לעבור את הראיון, יש לשלוח את המסמכים הנחוצים לשגרירות האמריקאית ולצרף להם תשלום אגרה לצורך חידוש הדרכון (את תשלום האגרה יש לשלם באמצעות שליחת צ'ק).

במידה שמדובר על מקרים דחופים ויש לחדש את הדרכון האמריקאי במהירות, אפשר לחדש אותו תוך 48 שעות. כאן יש להדגיש שאם במצבים רגילים חשוב לוודא שהפרטים שרשומים בטפסים נכתבו באופן מדויק, הרי שבמקרי חירום יש לוודא זאת באופן קפדני עוד יותר. גם טעות קטנה ביותר עלולה לגרום לתהליך להתמשך והדבר עשוי להיות קריטי במקרה שיש צורך לקבל את הדרכון במהירות.

מעוניינים לחדש את הדרכון האמריקאי שלכם בלי להסתבך?

הוצאת דרכון אמריקאי וכן חידוש דרכון אמריקאי דורשים דיוק רב בפרטים והתנהלות נכונה. התנהלות לא נכונה עלולה להוביל לעיכוב בתהליך ולעוגמת נפש. אך ניתן להקל על התהליך ולהגדיל את סיכויי ההצלחה בקלות.

במידה שאתם מעוניינים להוציא ויזה לארה"ב בקלות ובמהירות או לחדש את הדרכון בלי להסתבך ואף לחסוך את הצורך להגיע לראיון, תוכלו לפנות אל החברה שלנו – "ויזה ספיד" ולקבל סיוע לכל אורך התהליך – משלב מילוי הטפסים ועד קביעת התור לראיון.

 הצוות המקצועי שלנו ליווה לקוחות רבים, ביניהם: לקוחות פרטיים ולקוחות עסקיים. במהלך שנות פעילותינו סייענו ללקוחותינו להוציא את הדרכון המבוקש או לחדשו.

אנו ממליצים לכל מי שמעוניין לחדש את הדרכון אמריקאי לפעול במהירות ולא לחכות לרגע האחרון. במידה שתפעלו בהקדם, תוכלו לקבל את הדרכון החדש בזמן ולהיות רגועים לקראת הטיסה לארה"ב. 

אנו מספקים שירות יעיל, מהיר ואיכותי ונשמח לעמוד לשירותכם – לחסוך לכם מאמצים, למנוע טעויות ולאפשר לכם לטוס ללא דאגות.

אתם מוזמנים לפנות אלינו, לשאול שאלות ולקבל מענה מלא. תוכלו לצלצל אלינו או להשאיר את הפרטים שלכם ונחזור אליכם בהקדם.

שלכם, ויזה ספיד.

עלינו

חברת "ויזה ספיד"  בעלת ניסיון של שנים רבות ומקצוענית להכשיר אתכם לקבלת ויזה לארה"ב אצל "ויזה ספיד" תקבלו שירות מקיף בכל הנוגע לקבלת אשרות כניסה לארה"ב, "ויזה ספיד" מציעה שרותי ייעוץ, ליווי והכנת בקשות ויזה

מאמרים אחרונים

יצירת קשר

דילוג לתוכן