חידוש ויזה שפג תוקפה – איך מוציאים ויזה חדשה?

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
חידוש ויזה שפג תוקפה – איך מוציאים ויזה חדשה?

הויזה לארצות הברית הניתנת לישראלים, היא לרוב ויזה עם תוקף של 10 שנים. לאחר עשור שבו הייתה לכם אשרת כניסה לארצות הברית של אמריקה, כעת אתם נדרשים לחדש אותה.

לשמחתכם, אתם לא צריכים לעבור תהליך מתיש, מורכב וביורוקרטי כשאתם חוברים אל "ספיד ויזה". החברה שלנו תשמח לבצע בעבורכם את כל הנדרש, וכך לחסוך לכם זמן ועמל רב.

חידוש ויזה הוא תהליך פשוט יותר בהשוואה להוצאת ויזה לארה"ב בפעם הראשונה. הסיבה היא שגם יש לכם ניסיון בהוצאת הויזה, מה ששולל את חוסר הוודאות, אך ישנה סיבה נוספת: ישנם מקרים בהם מבקש הבקשה לא צריך להגיע כלל לראיון אישי בשגרירות האמריקאית בתל אביב.

אנו נוכל למלא את הפרטים האישיים שלכם, לאסוף את המסמכים הרלוונטים ולהגיש את הבקשה בשמכם!

מה חשוב לדעת על הוצאת ויזה חדשה?

מבחינה טכנית, חידוש ויזה לארה"ב דומה להוצאת ויזה חדשה. המשמעות היא שעדיין יש למלא טפסים (ולא מעט מהם), לאסוף מסמכים רלוונטים המעידים שמרכז חייכם הוא בישראל, ואף יש צורך בלשלם שוב את האגרה הנדרשת.

עם זאת, השירות שלנו חוסך מכם כל התעסקות – אנו עושים עבורכם הכל! שימו לב, כי גם במידה והדרכון שלכם נגנב או אבד, יהיה עליכם להוציא את הויזה מחדש.

ויזה ללא ראיון בשגרירות – האמנם?

כידוע, כל אדם המבקש להוציא ויזה לארצות הברית לראשונה, נדרש להגיע אל השגרירות לראיון אישי. עם זאת, במידה ואתם עתידים לחדש את הויזה (כלומר, יש ברשותכם ויזה שפג תוקפה), סביר מאד להניח שלא תצטרכו להגיע לראיון.

מדובר על שינוי משמעותי בתנאי הסף לקבלת הויזה, שהופכים את הוצאתה איתנו לקלה אפילו יותר. שימו לב כי ישנם קריטריונים שצריך לעמוד ביניהם על מנת לקבל "פטור" מאותו ראיון, ביניהם:

  • מגיש הבקשה הוציא את הויזה האחרונה כשהיה לפחות בן 14.
  • הויזה הקיימת עדיין בתוקף, או שהתוקף שלה פג בשנה האחרונה.
  • הגשת הבקשה האחרונה הייתה לאחר 31.12.2007.

ישנם קריטריונים נוספים שיש לעמוד בהם על מנת לקבל את הפטור מהראיון בשגרירות. שימו לב כי ישנם מקרים מסוימים בהם המועמד נדרש להגיע לראיון, זאת למרות שהוא עומד בכל הנדרש. אנו נשמח ללוות אתכם, ולהעניק לכם הכוונה מלאה לקראת ראיון אפשרי.

ראיון אישי בשגרירות – מה חשוב לדעת?

במידה ואכן תזומנו לראיון אישי בשגרירות, אנו נשמח להנחות אתכם איך להתנהל בו. מדובר על ראיון קצר שנע בין חצי דקה לדקה וחצי.

אל הראיון יהיה כדאי להגיע עם מסמכים המעידים על כך שמרכז חייכם בארץ: חוזה שכירות, חוזה עבודה, אישור לימודים וכדומה. חשוב מאד לנהוג בכבוד כלפי הקונסול, ולהיות כמה שיותר עניניים. אל תשיבו על מה שלא שואלים אתכם, אל תתחכמו או תתחצפו ואל תהפכו את הראיון לשיח חברי.

"הויזה שלי עדיין בתוקף, אבל הדרכון לא. מה עושים?"

מדובר כנראה על החשש הגדול ביותר של אלו המחזיקים בויזה. לדוגמא: הדרכון שלהם בתוקף עד 2020, אך הויזה עד ל-2026. תשמחו לדעת כי במצב שכזה, לא תצטרכו לעבור שוב את התהליך של הוצאת הויזה מחדש.

מדוע? משום שמה שפג תוקף הוא הדרכון, ואין כל קשר לאשרת הכניסה שארצות הברית העניקה לכם. במקרה שכזה, תצטרכו עדיין להחזיק בדרכון הישן (עם הויזה), ולהציג אותו מיד עם הנחיתה בארצות הברית.

במעמד הוצאת הדרכון החדש, יש לעדכן את הנציג בעובדה שאתם מחזיקים בויזה תקפה. כך, ישלל כל חשש שהדרכון יגרס או יזרק. שימו לב כי הנציג יגזור את הדרכון בקצוות, כך שהוא יהפוך ל"לא תקף", וזה בסדר. הויזה כאמור, נותרת תקפה ואין כל צורך להוציא חדשה.

תוכלו ליצור קשר בטלפון שמספרו 03-6376131 או למלא את הפרטים שלכם בטופס ההתקשרות ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם.

עלינו

חברת "ויזה ספיד"  בעלת ניסיון של שנים רבות ומקצוענית להכשיר אתכם לקבלת ויזה לארה"ב אצל "ויזה ספיד" תקבלו שירות מקיף בכל הנוגע לקבלת אשרות כניסה לארה"ב, "ויזה ספיד" מציעה שרותי ייעוץ, ליווי והכנת בקשות ויזה

מאמרים אחרונים

יצירת קשר

דילוג לתוכן