ויזה לארה"ב לחברות

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
ויזה לארה"ב לחברות

אם עבור אנשים פרטיים הוצאת ויזה נתפשת כסבוכה ומורכבת, מה אתם תגידו? אנו שמחים להציע גם לכם את השירות שלנו עבור ויזה לארה"ב לחברות! החברה שלנו מתמחה בהוצאות ויזה לארצות הברית של אמריקה, כאשר אחוזי ההצלחה שלנו עומדים על מעל ל-97%!

חברת "ויזה ספיד" מלווה אתכם בכל שלב בדרך: משלב איתור הצורך שלכם (נסיעה לטיול, נסיעה עסקית או לימודים), מילוי הפרטים האישיים שלכם, הסבר על התהליך והכנה לראיון הצפוי בשגרירות. כעסקים, גם 24 שעות ביממה לא מספיקות לכם, כך שלהכניס ללו"ז שלכם את הוצאת הויזה – זה כבר באמת יותר מדי. תנו לנו לעשות עבורכם את כל הנדרש, ולבסס בעבורכם את התנאים האידאלים להוצאת הויזה!

כמה מילים על הוצאת הויזה…

תהליך הוצאת ויזה לארה"ב לחברות, לא ממש שונה מהוצאת ויזה לאדם פרטי. מדוע אתם נדרשים להוציא ויזה לארצות הברית? משום שמדובר על תנאי סף, שבלעדיו לא תוכלו להיכנס בשערי המדינה. הויזה היא אשרת כניסה, שלרוב ניתנת לפרק זמן של כ-10 שנים. מה שצריך בעיקר בכדי להוציא ויזה לארצות הברית, הוא להוכיח כי למבקש הבקשה ישנה סיבה לחזור לישראל.

מאחר ומדובר על ויזה לארה"ב לחברות, הרי שקל יותר להוכיח זאת (הצגת בעלות על נכסים, הצגת עוסק מורשה / חברה בע"מ, חוזה שכירות של המשרד וכיוצא בזה). כבר בשלב איסוף הנתונים, נוכל להעריך פחות או יותר את סיכויי קבלת הויזה, זאת על בסיס הניסיון שלנו וההיכרות המעמיקה שלנו עם דרישות השגרירות.

הוצאת ויזה לעובדים שלכם – מה אנו עושים בעבורכם?

במסגרת הפעילות העסקית שלכם, אתם לוקחים גם חלק בשלל אירועים עסקיים. כמנהלים, חשוב לכם לשלוח את העובדים שלכם להרצאות, סמנירים, תערוכות וכנסים בחו"ל – כל אירוע שכזה תורם להם וכך גם תורם לפעילות העסקית שלכם. במידה ולעובדים שלכם אין ויזה לארצות הברית (דבר שאכן יכול לקרות), אנו נשמח ללוות אתכם עם הוצאת ויזה לארה"ב לחברות!

נאסוף מהעובדים שלכם את הפרטים האישיים, נמלא בעבורם את הטפסים ונתאם להם ראיון בשגרירות. מה יוצא לכם מזה?

  • העובדים שלכם לא צריכים להעסיק עצמם בהגשת הבקשה
  • אנו ממלאים את הטפסים, תוך מענה ענייני לשאלות
  • איסוף מסמכים רלוונטי שיתמוך את הבקשה ויגדיל את סיכוי הקבלה
  • מתן טיפים לראיון בשגרירת (עשה ואל תעשה)

"באיזה שלב כדאי להוציא את הויזה?"

אנו ממליצים דרך קבע שלא להמתין לדקה ה-90. במידה וצפויה לכם נסיעת עסקים, פעלו לטובת הוצאת הויזה במיידית. הוצאת ויזה לארה"ב לחברות ניצבת אצלנו בראש סדר העדיפויות, ואנו שמחים מאד להעניק שירות מיידי וזמין. עם זאת, אנו תלויים גם בזמני השירות של השגרירות. כידוע, ישנן תקופות בשנה – החגים והחופש הגדול, שבהן הביקוש להוצאת הויזה גדל. בהתאם, זמני ההמתנה ארוכים יותר – גם לראיון בשגרירות וגם זמני שליחת הויזה אליכם.

ויזת עבודה לארצות הברית – מה חשוב לדעת?

הוצאת ויזה לחברות המון פעמים הינה תוצר של מעבר עובד לארצות הברית – רילוקיישן. לעתים, ישנו רצון להעתיק את מקום עבודתו של העובד שלכם אל שלוחה בארצות הברית. מדובר על מקרה שכיח למדי, שמצריך הוצאת ויזת עבודה. על מנת שאכן יהיה ניתן להוציא את הבקשה לפועל, יש צורך באיסוף מסמכים, בדגש על מסמך הניתן מהמעסיק האמריקאי שמצהיר על כוונתו להעסיק את העובד. אנו מזמינים אתכם לפנות אלינו ולקבל את הפרטים המלאים אודות ההליך.

מעוניינים בהוצאת ויזה לארצות הברית באפס התעסקות? חברת "ויזה ספיד" לשירותכם ולרשותכם! פנו אלינו עוד היום, ונתחיל את התהליך בדרך להוצאת הויזה!

תוכלו ליצור קשר בטלפון שמספרו 03-6376131 או למלא את הפרטים שלכם בטופס ההתקשרות ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם.

עלינו

חברת "ויזה ספיד"  בעלת ניסיון של שנים רבות ומקצוענית להכשיר אתכם לקבלת ויזה לארה"ב אצל "ויזה ספיד" תקבלו שירות מקיף בכל הנוגע לקבלת אשרות כניסה לארה"ב, "ויזה ספיד" מציעה שרותי ייעוץ, ליווי והכנת בקשות ויזה

מאמרים אחרונים

יצירת קשר

דילוג לתוכן