הוצאת ויזה דחופה לארה"ב – באילו מקרים?

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin

לרוב, הגשת הבקשה לויזה לארצות הברית, מוגשת מספיק זמן לפני הנסיעה המתוכננת. כך, לא רק שמגישי הבקשה יכולים ליהנות מתהליך אידיאלי, אלא שגם במקרים בהם התשובה שלילית, ישנו מספיק זמן בכדי להגיש בקשה נוספת. כידוע, החיים מאד דינאמיים, כך שלא ניתן לשלוט בכל ולתכנן כל צעד. ולכן, אנו שמחים להציג בפניכם שירות של הוצאת ויזה דחופה לארה"ב – מעכשיו לעכשיו!

ישנם מקרים ספציפיים המצדיקים הגשת ויזה דחופה, ואנו נוכל לסייע לכם בכל הנדרש:

  • הכנת כל הטפסים והמסמכים הרלוונטיים להגשת הבקשה
  • תדרוך מהיר, ענייני וקצר לקראת הראיון בשגרירות
  • תיאום תור מהיר לראיון בשגרירות האמריקאית

הוצאת ויזה דחופה בדקה ה-90: לא תמיד רלוונטית

במידה וחברים שלכם נוסעים לטיול בארצות הברית בעוד שבוע ואתם החלטתם להצטרף, סביר כי לא תוכלו להגיש בקשה עבור הוצאת ויזה דחופה לארה"ב בכוחות עצמכם לשם כך נוצרה  "ויזה ספיד" לתת מענה זריז לשאיפה שלכם חשוב לציין זאת, מאחר וישנם מקרים ספציפיים בלבד שהשגרירות תאפשר לכם להגיש בקשה דחופה. לכן, ההמלצה מראש היא להבטיח ויזה תקפה, גם אם לא מצופה לכם טיול, פגישת עבודה או ביקור ברחבי ארצות הברית בעתיד הקרוב. כך, גם במקרה וצץ לכם אירוע SOS, אינכם צריכים להעסיק את עצמכם בהגשת ויזה דחופה בדקה ה-90.

אז באילו מקרים ניתן להגיש בקשה לויזה דחופה?

כאמור, ישנם מקרים ספציפיים המצדיקים את הגשת הבקשה הדחופה, והנה הם לפניכם:

  • ראשית, מצב חירום רפואי. כל עוד מדובר על נסיעה שמטרתה קבלת טיפול רפואי, הבקשה שלכם להגשת ויזה דחופה תיענה בחיוב. כידוע, לעתים ישנם מהלכים רפואיים שניתן לבצע אך ורק בחו"ל. במקרה זה, יהיה עליכם להצמיד להגשת הבקשה גם אישורים מגורמים רפואיים מוסמכים שיוכלו לתמוך את הבקשה שלכם.
  • בהקשר זה, חשוב גם לציין ביקורים שמטרתם לבקר קרוב חולה. כמובן שהתקווה היא לבקר בארצות הברית רק למטרות הנאה וכייף, אך גם ישנם לא מעט מקרים שכאלו. במידה וקרוב אליכם קיבל בשורה כי אין לו עוד זמן רב לחיות, תוכלו להגיש בקשה דחופה לטובת ביקורו. שימו לב כי אישורים רפואיים רלוונטים יסייעו רבות בתהליך, כך שכדאי לצרפם לבקשה הרשמית וגם להגיע איתם לראיון.
  • לעומת זאת מקרה נוסף והוא דווקא שמח, הוא אירוע של קרובים אליכם. לדוגמא: במידה ואתם מוזמנים לאירוע חתונה, יום הולדת או כל אירוע פרטי אחר, השגרירות לא תאפשר לכם לדרוש הגשת בקשה דחופה מעכשיו לעכשיו לשם כך צוות "ויזה ספיד" תשמח לסייע לכם
  • פגישות עסקיות ואירועים עסקיים אחרים מצדיקים גם בהם הגשת בקשה בדקה ה-90. לרוב, אירועים שכאלו מתוכננים מראש, אך לא אחת ישנם אלו שבוחרים להצטרף אליהם ברגע האחרון. במידה ואין ברשותכם ויזה תקפה לארצות הברית, או לחילופין – לא הוצאתם אותה מעולם, תוכלו להגיש בקשה דחופה דרך הצוות של "ויזה ספיד"

עם הצלחה לא מתווכחים! ויזה דחופה דרך VISA SPEED

נוכל לספר על עצמנו לא מעט, אך ישנם מספרים שיכולים לעשות זאת טוב יותר! אנו מתגאים במספר מרשים של כ-97.8% הצלחות! המשמעות היא שמכלל המועמדים שאנו מגישים בעבורם בקשה לקבלת ויזה, 97.8 מתוכם מקבלים תשובה חיובית ומתחילים לתכנן את הנסיעה שלהם. 

במידה ואתם זקוקים להוצאת ויזה דחופה, אתם מוזמנים לפנות אלינו. אנו מיומנים היטב בתהליך על כל שלביו, תוך שנוכל להעריך בפניכם את סיכויי קבלת הויזה בהתאם לנתונים האישיים שלכם. גם אם נדמה לכם כי אין מספיק זמן להגיש את הבקשה, דעו כי ניתן גם במגבלת זמן קריטית להוציא ויזה – ראיון בתוך ימים ספורים! 

ויזה ספיד לשירותכם – בכל שלב בדרך! לפרטים נוספים, פנו אלינו: 03-6376131

עלינו

חברת "ויזה ספיד"  בעלת ניסיון של שנים רבות ומקצוענית להכשיר אתכם לקבלת ויזה לארה"ב אצל "ויזה ספיד" תקבלו שירות מקיף בכל הנוגע לקבלת אשרות כניסה לארה"ב, "ויזה ספיד" מציעה שרותי ייעוץ, ליווי והכנת בקשות ויזה

מאמרים אחרונים

יצירת קשר

דילוג לתוכן