הוצאת ויזה לארה"ב בשיאו של משבר הקורונה – כל הפרטים!

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
ויזה לארצות הברית בימי הקורונה

משבר הקורונה שינה את שגרת החיים בכל חמשת היבשות. בימים אלו טרם ידוע מתי המשבר יחלוף, אך רבים מתעקשים לנסות ולשמר את השגרה הקיימת כמה שרק ניתן. כך לדוגמא, ישנם אלו שממשיכים לתכנן נסיעות עסקיות וטיולים עתידיים. אז אולי כעת טיסה לארצות הברית איננה רלוונטית, אך תוכלו גם אתם להתחיל להכין את הגשת הבקשה שלכם לוויזה – יחד איתנו!

אנו מקבלים המון פניות באשר להוצאת ויזה בימי הקורונה: האם ניתן להגיש בקשה, האם השגרירות מזמנת מועמדים לריאיון והאם הקורונה מקצרת את התורים בשגרירות? לפניכם, כל התשובות לכל השאלות החמות!

משבר הקורונה והוצאת ויזה לארצות הברית 

כידוע, משבר הקורונה השפיע וממשיך להשפיע על כל המשק. המצב הוא שישנה השבתה כמעט מוחלטת, ושירותים שהייתם יכולים לקבל בקלות רק לפני כמה חודשים, כעת אינם זמינים. במידה ואתם מעוניינים להוציא ויזה לארצות הברית, דעו כי כעת לא ניתן לקבל אישור לאשרות הגירה ותיירות משגרירות ארצות הברית. עם זאת, השגרירות בישראל מקבלת ובוחנת בקשות הנכנסות תחת הקטגוריה של "בקשות דחופות". האם ניתן לפעול לטובת הוצאת ויזה דחופה בדקה ה-90? כן.

ובכל מקרה, אנו נשמח להמשיך ולשרת אתכם! ניתן להכין את כל הטפסים הרלוונטים להגשת הבקשה העתידית שלכם כבר כעת. מה זה כולל?

  • תשאול של הנציגים שלנו אתכם
  • בירור מטרת הנסיעה והתאמת סוג הוויזה
  • מילוי הטפסים בשפה האנגלית
  • איסוף מסמכים רלוונטים להגשת הבקשה
  • תשלום האגרות הנדרשות
  • נתדרך אתכם לפני הריאיון בשגרירות ("עשה ואל תעשה")

כך, בעת שדלתות השגרירות יפתחו עם סיומו של משבר הקורונה, הבקשה שלכם תהיה מוכנה ונוכל להגיש אותה בעבורכם. נכון לרגע זה, שגרירות ארצות הברית טרם פרסמה מהו המועד בו היא תחזור להעניק שירות מלא. 

"תשלום האגרה יהיה רלוונטי בעוד חצי שנה?"

בהחלט. דמי האשרות שמשלמים עבור הגשת הבקשה לשגרירות ארצות הברית, תקפים לכ-12 חודשים. לכן, גם אם נכין בעבורכם את הבקשה בימים אלו, תוכלו להגיע אל השגיררות לטובת ריאיון בשנה הקרובה. 

"צפוייה לי נסיעה דחופה לארצות הברית! מה אני אמור לעשות?"

נכון לכתיבת שורות אלו, עוד ישנן טיסות לארצות הברית, כך שכל עוד יש לכם ויזה תקפה, תוכלו לרכוש כרטיס ולנסוע. ומה לגבי הוצאת ויזה דחופה בדקה ה-90? ניתן להגיש כעת בקשות דחופות בלבד, אך הן איננן כוללות אשרות שמטרתן הגירה או תיירות לארצות הברית. לפרטים נוספים אודות הוצאת ויזה דחופה בדקה ה-90, פנו אלינו עוד היום ונשמח לסייע בכל הנדרש. 

למה להוציא ויזה לארצות הברית עם VISA SPEED?

רבים לא מודעים לכך שאחת הסיבות השכיחות ביותר לסירובים מצד השגירות, היא מילוי לא נכון של הטפסים. מדוע פעמים רבות הבקשה לוויזה מסורבת?

  • מילוי חלקי של הטפסים
  • חוסר הבנת השאלות מוביל לתשובות לא ענייניות
  • לא מצורפים המסמכים הנדרשים
  • נפילה בריאיון האישי בשגרירות

אנחנו ב-VISA SPEED מלווים אתכם לאורך כל הדרך – ממילוי הטפסים ועד הכנתכם לריאיון בשגרירות. אנו מתגאים ב-97.8% הצלחה! ההצלחה הבאה? הוויזה שלכם! מעוניינים להגיש בקשה עבור הוצאת ויזה דחופה בדקה ה-90? אתם מוזמנים לפנות אלינו ונשמח לסייע לכם בכל הנדרש – 03-6376131

עלינו

חברת "ויזה ספיד"  בעלת ניסיון של שנים רבות ומקצוענית להכשיר אתכם לקבלת ויזה לארה"ב אצל "ויזה ספיד" תקבלו שירות מקיף בכל הנוגע לקבלת אשרות כניסה לארה"ב, "ויזה ספיד" מציעה שרותי ייעוץ, ליווי והכנת בקשות ויזה

מאמרים אחרונים

יצירת קשר

דילוג לתוכן