הוצאת אזרחות אמריקאית

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
הוצאת אזרחות אמריקאית

הרבה מאוד ישראלים כמהים להשיג את האזרחות האמריקאית, ובהחלט ניתן להבין זאת. ארצות הברית מציעה לאזרחיה שפע אפשרויות אזרחים אמריקאים נהנים ממגוון נרחב של זכויות: הם יכולים להיכנס לארצות הברית באופן חופשי ולמדינות רבות אחרות שנמצאות ביחסים דיפלומטיים עם ארה"ב, לפתוח עסקים בארצות הברית, להשקיע, להצביע בבחירות ולעבוד בארצות הברית, במקסיקו ובקנדה.

כמו כן, יכולים בעלי האזרחות האמריקאית לקבל דמי פיטורים, קצבאות שונות ומענקי לידה, לקבל הטבות מס שונות (גם אם לא מתגוררים בארה"ב) וליהנות מעוד מגוון הטבות.

איך מוציאים אזרחות אמריקאית? 

כאן עשויה לעלות השאלה: "כיצד ניתן להוציא אזרחות אמריקאית?", לשאלה זו יש מספר תשובות שכן קיימות דרכים שונות שבאמצעותן אפשר לקבל את האזרחות המבוקשת.

במידה שנולדים בארצות הברית או באזורים ששייכים לארצות הברית, כמו למשל: איי הבתולה או פורטו ריקו, ניתן לקבל אזרחות אמריקאית. במקרה שנולדים להורים אמריקאים או להורה אמריקאי מחוץ לשטחי ארצות הברית, ניתן גם כן לקבל את האזרחות.  

כמו כן, אפשר לקבל את האזרחות האמריקאית על ידי ביצוע "התאזרחות יזומה", זאת במקרה שמדובר על אדם בגיר שחי באופן קבוע בארצות הברית ומחזיק בגרין קארד. לצורך קבלת האזרחות האמריקאית יש להגיש בקשה להתאזרחות, ניתן לעשות זאת אחרי שהייה בת 3 שנים לאחר קבלת תושבות קבע בשל נישואין לאזרח אמריקאי או לאחר 5 שנים כתושב קבע בארצות הברית.

כדי לבצע את ההתאזרחות יש לעבור ראיון, לעמוד בדרישות כתיבה וכתיבה באנגלית, לעבור מבחן בסיסי שבוחן את הידיעה של המועמד על שיטת הממשל האמריקאית וההיסטוריה של ארה"ב, להוכיח את אי קיומו של עבר פלילי ולעבור טקס השבעה.

אופציה אחרת היא להוציא את האזרחות באמצעות "חוק הסבא", כלומר – אם מבקש האזרחות הינו נכד לסבתא או לסבא שמחזיקים באזרחות אמריקאית ושהו בה למשך 5 שנים, כאשר במהלך שנתיים מהשנים הללו הם היו בני 14 ומעלה, ייתכן מאוד שיהיה ניתן להוציא אזרחות אמריקאית. 

כדי להוציא את האזרחות, יהיה על מבקש הבקשה למלא טפסים רבים באופן מדויק. חשוב מאוד להציג מסמכים שמהווים עדויות לכך שהסבא או הסבתא אכן שהו בארצות הברית. ההוכחות יכולות להיות למשל: דרכונים, תעודות לידה, הסכם עבודה או ציוני מבית הספר. כמו כן, יש לשלם 1,170 דולרים ולקבוע ראיון. אל הריאיון, שמתקיים בארצות הברית, יש להגיע עם ההורה האמריקאי.

להוציא אזרחות אמריקאית עם ויזה ספיד וליהנות מהזכויות הרבות של אזרחי ארצות הברית

הוצאת ויזה לארה"ב עשויה להיות תהליך מורכב ביותר, וגם אם עומדים בתנאים, לא תמיד פשוט לעמוד מול מערכת המשפט האמריקאית. יחד עם זאת, ניתן להקל על התהליך באמצעות קבלת סיוע ממקור חיצוני שמתמחה בתחום.

במידה שאתם מעוניינים להוציא אזרחות אמריקאית, נשמח לסייע לכם לבצע את התהליך בצורה יעילה ונכונה שתגדיל את הסיכויים שלכם להשיג את המטרה ולהפוך לאזרחי ארצות הברית. 

החברה שלנו – ויזה ספיד, מתמחה בתחום הוצאת ויזות לארצות הברית והוצאת אזרחות אמריקאית ומלווה מועמדים רבים לאורך כל התהליך שעשוי להיות קשה ומתיש כאשר מבצעים אותו לבד. 

ניסיוננו רב השנים מאפשר לנו לבצע את התהליך בצורה מדויקת ולהימנע מטעויות שעלולות לגרום לכישלון והרחקת החלום.

אתם מוזמנים לפנות בטלפון שמספרו 03-6376131, ולקבל ייעוץ מקיף ויחס אישי לאורך כל הדרך. אנו ננחה אתכם, נספק את כל ההסברים ונסייע לכם להגשים את חלומכם. 

בעזרת המומחים שלנו תוכלו להגדיל את סיכוייכם להוציא את האזרחות האמריקאית ולקבל את הזכויות שמגיעות לאזרחים האמריקאים. 

עלינו

חברת "ויזה ספיד"  בעלת ניסיון של שנים רבות ומקצוענית להכשיר אתכם לקבלת ויזה לארה"ב אצל "ויזה ספיד" תקבלו שירות מקיף בכל הנוגע לקבלת אשרות כניסה לארה"ב, "ויזה ספיד" מציעה שרותי ייעוץ, ליווי והכנת בקשות ויזה

מאמרים אחרונים

יצירת קשר

דילוג לתוכן